FREE
 
WITH
INFEENITY

Na začiatku to bol iba sen. inFEEnity sa zrodilo ako neplánované dieťa. Až jeho prijatím sme zistili, aké úžasné a nekonečné možnosti môže človek získať.

Keď sme po takmer 10tich rokoch opúštali za nejasných okolností konkurenčnú firmu, ako keby sme nechávali za sebou časť jedného života. Nevedeli sme, čo budeme robiť, ako budeme robiť, ale mali sme svoje Prečo. A čo je hlavné, vedeli sme ako veci nerobiť :)

Preto aj náš názov – infeenity ako nikdy nekončiaca odmena pre sprostredkovateľa v rámci garancie kmeňa, ktorú každému zabezpečujeme a FEE ako upozornenie na poplatky v produktoch, o ktorých férovo informujeme.

Náš tím nevznikol vďaka cool benefitom a pekne zriadeným kanclom. Tí, ktorí nás poznajú vedia, že nás spája odhodlanie poctivo pracovať a zamakať často aj nad rámec svojich povinností. Prečo? Lebo svoju prácu máme radi. A to vie oceniť každý klient.

Dnes máme u nás ľudí, ktorí chcú a radi fungujú v otvorenom systéme, zažívajú každodenné pocity slobody, nie tlaku. Majú voľné víkendy, spokojných klientov aj spolupracovníkov a o tom to je. O službe, ktorú vykonávame. O hodnotách, ktoré vyznávame. A o evolúcii, ktorú nastoľujeme.

Spoluprácu s nami vnímame ako východ z bludiska a vedzte, že svet mimo neho je plný inFEEnity možností.

Náš príbeh